Tvorba e-shopu
Open-source i systém na míru

V posledních letech zažívají internetové obchody(e-shopy) výrazný nárůst obliby mezi internetovými uživateli. Tržby dobře vedených a propagovaných obchodů neustále rostou. Tento trend bude zcela jistě v budoucnu i nadále pokračovat. V současnosti využívá služby e-shopů stále větší procento nakupujících a další velké množství potencionálních zákazníků se na internetu pohybuje.
Není však e-shop jako e-shop. Můžeme se setkat jak  s vysoce profesionálními a finančně výnosnými, tak i s méně povedenými. Nejdůležitějším měřítkem úspěšnosti každého e-shopu je objem objednávek, které jsou přes něj uskutečněny. Prosperující je jen ten internetový obchod, který dokáže oslovit ty správné zákazníky a efektivně jim nabídnout a hlavně prodat zboží.

S ohledem na to jsou e-shopy od nás vytvářeny a uzpůsobovány. E-shop musí být k nalezení, mít moderní vzhled a přívětivé ovládání. Potencionálního zákazníka může odradit jakékoliv nepohodlí při jeho používání. Naše firma pro Vás vytvoří e-shop "na klíč". Můžeme se postarat i o komplexní řešení internetové prezentace Vaší firmy. Součástí je také analytický nástroj, který Vám pomůže při marketingovém rozhodování. Dokážeme pružně reagovat i na speciální požadavky našich klientů při tvorbě jejich e-shopu.

Ceny a termíny

V krátké době, po vyjasnění požadavků klienta, připravíme informace o ceně a termínu dokončení zakázky. Vyžaduje to, samozřejmě, i jistou spolupráci se zadavatelem. Především předání potřebných dat. Od samého zahájení  můžete sledovat postup prací a připomínkovat ho. Po ukončení a předání hotové zakázky budete, v rámci ceny, zaškoleni do administrace a můžete si Váš internetový obchod řídit sami.

 

eshop